Saal Digital: Recenze Fotosešitu

[vc_row css_animation=““ row_type=“row“ use_row_as_full_screen_section=“no“ type=“full_width“ angled_section=“no“ text_align=“left“ background_image_as_pattern=“without_pattern“][vc_column][vc_column_text]

Když vyšla další akce „fotosešit za recenzi“ nebylo o čem přemýšlet, protože i tento produkt nás lákal k vyzkoušení.

Měli jsme už nějaké zkušenosti s fotoknihou, ale fotosešit? Ten jsme ještě nikdy nevyzkoušeli.

Fotografie si poskládáte dle libosti a vkusu v dobře propracovaném programu, který si ze stránek společnosti stáhnete do svého PC. V tomto i objednávku dokončíte a odešlete ke zpracování. Od objednávky po doručení neuběhl ani jeden týden což je pozitivní. „Balíček“(pečlivě zabalený) přivezl kurýr zvolené přepravní společnosti a započalo rozbalování.

Na první pohled jsme byli překvapeni, protože jsme od toho kdo ví co nečekali.  Ačkoliv se jednalo pouze o „sešit“, působilo to na nás poměrně pevně a zvládne to i méně šetrné zacházení.  Sešit disponuje kroužkovou vazbou s pevnějšími průhlednými plastovými deskami. Zvolili jsme tisk na matný premiový papír a myslíme, že to byla dobrá volba. Fotografie vypadají velice pěkně a mimo to jsme nenalezli žádnou barevnou odchylku oproti předloze.

Celkově jsme s tímto produktem spokojeni a určitě jej doporučujeme. Mimo uchování vzpomínek za celkem dobrý peníz najde využití například jako osobní portfolio.

Děkujeme společnosti Saal Digital, že nám dala tu možnost jejich produkt vyzkoušet! Určitě o nás ještě uslyšíte 🙂

[/vc_column_text][vc_separator type=“transparent“][vc_gallery type=“image_grid“ images=“2279,2280,2282,2281″ img_size=“300×300″ column_number=“4″ grayscale=“no“ images_space=“gallery_with_space“][/vc_column][/vc_row]