Návštěva série BK Tower

[vc_row css_animation=““ row_type=“row“ use_row_as_full_screen_section=“no“ type=“full_width“ angled_section=“no“ text_align=“left“ background_image_as_pattern=“without_pattern“][vc_column][rev_slider alias=“prispevky“][vc_separator type=“transparent“][vc_column_text]

Podzim se přelévá v zimu a my v tyto dny většinou špekulujeme zda vůbec vytahovat paty z domu a nebo se věnovat dávným restíkům a postupně se jich zbavovat. Od doby co jsme si pořídili pejska je rozhodování o poznání jednodušší, ale i přesto někdy tápeme.

[/vc_column_text][vc_separator type=“transparent“][vc_column_text]

Pro dnešek jsme si však naplánoval cca 9 kilometrovou procházku pěkným smíšeným lesem mezi obcí Závist a mestysem Černá hora.

Přesněji na sérii +- 20 keší a Bonus s názvem BK Tower.

Cesta byla zpevněná, i na kole by se zde krásně dalo…, až tedy na jeden cca 600m úsek kde si i pěší místy zanadávají.

Celá série bez zastavení u T5 keší (ty má série 2) zabere cca 3 hodinky volným tempem.

[/vc_column_text][vc_separator type=“transparent“][vc_column_text]

Myslím si, že série je velice dobře zvládnutá. I když je celá typem: Mystery, její vyluštění je celkem jedoduché a použité šifry zvládnou i začátečníci. Pokud by jste si však i přesto nevěděli rady, autor Vám jistě malou nápovědou pomůže.

Jednotlivé skrýše jsou hezky uloženy a je vidět, že o jejich umístění autor popřemýšlel. Doufejme, že kačerstvo se v lese bude chovat slušně a ke keším také :o)

Počasí bylo velice proměnlivé, ale ani jsme pořádně nezmokli. Angee si v tomto chladném počasí procházku parádně užila a my s ní.

Určitě tuto sérii doporučujeme.

[/vc_column_text][vc_separator type=“transparent“][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=““ row_type=“row“ use_row_as_full_screen_section=“no“ type=“grid“ angled_section=“no“ text_align=“center“ background_image_as_pattern=“without_pattern“ z_index=““][vc_column width=“1/4″][/vc_column][vc_column width=“1/2″][qode_advanced_image_gallery type=“slider“ enable_image_shadow=“no“ space_between_items=“normal“ slider_loop=“yes“ slider_autoplay=“yes“ slider_padding=“no“ slider_navigation=“yes“ slider_pagination=“yes“ images=“2133,2139,2132,2131,2129,2127″ image_size=“full“][vc_separator type=“transparent“][/vc_column][vc_column width=“1/4″][/vc_column][/vc_row]